Wesela

Ślub i Przyjęcie Weselne jest szczególnie radosnym wydarzeniem w życiu każdej Pary. Ten wyjątkowy dzień pozostanie w Państwa pamięci na zawsze.

Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Ośrodek Polonez to wymarzone, romantyczne miejsce na Mazurach nad brzegiem Jeziora Czarnego. Mazurski klimat łączy się tu z elegancją, wykwintną kuchnią oraz profesjonalną obsługą. Dopracowana przestronność Sali bankietowej dla ok. 200 osób oraz Sali weneckiej do 60 osób, zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

W ofercie wykwintny obiad, dodatkowe dania ciepłe serwowane podczas trwania przyjęcia, liczne dania zimne, chleb z solą oraz kieliszek wina musującego na powitanie.

Wystój sali: kwiaty, ciasta, owoce, ewentualnie wiejski stół, pozostają w Państwa gestii.

W ramach oferty zapewniamy:

  • rabat na nocleg
  • apartament dla Pary Młodej w noc poślubną
  • podstawową dekorację stołów i bufetów
  • koordynację i prowadzenie całej uroczystości
  • najwyższy standard usług

Warunkiem realizacji wesela jest zawarcie umowy i zaakceptowanie zmieszczonych w niej wytycznych. Ceny ustalamy z każdym zamawiającym indywidualnie dostosowując je do zamówienia

Menu:

Odwiedź nas

11-700 Mrągowo, Młynowa 51