Sale


Sala Bankietowa

Sala Bankietowa to przestronne oraz eleganckie miejsce w którym może wspaniale bawić się nawet  200 osób. Nowoczesne  wnętrze, jasna kolorystyka, lustra  i  efektowne podświetlanie sufitu i ścian nadają sali indywidualny charakter, a specjalny system klimatyzacji zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Parkiet wykonany jest z wysokiej klasy kafelek, które idealnie nadają się na zabawy taneczne zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo i elegancki wygląd. Sala posiada także podwyższoną scenę – miejsce  dla zespołu artystycznego. Sala Bankietowa usytuowana  jest w głównej części budynku z wyjściem na taras, gdzie w otoczeniu zieleni  i  widokiem na jezioro zapewni niepowtarzalne wrażenie.


Sala Wenecka

Sala Wenecka urządzona na styl włoski z pięknymi malowidłami na ścianach. Kameralny klimat Wenecji zaprasza do organizacji przyjęć w 60 osobowym gronie . Aranżację Sali, w tym sposób ustawienia stołów, pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Przy maksymalnej liczbie Gości, oprócz wygodnych miejsc przy stołach, pozostaje dużo miejsca na swobodną zabawę i taniec. Sala usytuowana w dolnej części budynku z wyjściem na taras dolny z przepięknym widokiem na jezioro Czarne.


Sala Pod Jaszczurem

Sala Pod Jaszczurem, pachnąca świerkiem i mazurskim kamieniem idealna do spotkań w gronie 40 osobowym. Piękne drewniane wnętrze gdzie stoły i ławy wykonane są z litego drewna dają niepowtarzany klimat gór i mazur.


Sala Góralska

Sala Góralska gdzie drewniane ściany , ławy i stoły nadają charakter prosto z Podhala a widok na jezioro przypomina ,że jesteśmy na Mazurach. Kameralna sala w stylu góralski zaprasza do organizacji przyjęć rodzinnych w gronie do 15 osób.

Odwiedź nas

11-700 Mrągowo, Młynowa 51